Медичний центр ДІВа

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "ДІВа"

Запис на прийом

ВАКЦИНАЦІЯ

Ви ще не вакцинували вашу дитину? Маєте сумніви щодо необхідності та безпечності проведення вакцинації? – завітайте, зателефонуйте. Медичний Центр “ДІВа” завжди радий Вас прийняти та вислухати, наші висококваліфіковані лікарі остаточно розвіють сумніви та допоможуть прийняти Вам правильне рішення.
Пацієнти досить часто запитують мене, в першу чергу, як маму трьох дітей і, звісно, як лікаря: “Як ви відноситись до щеплення, чи вакцинували ви своїх дітей?”
Так, мої діти вакциновані!
Доцільність проведення щеплень (вакцинації) являється серйозним викликом сьогодення людству, і в тому як ми будемо діяти залежить наше майбутнє та в першу чергу майбутнє наших дітей. Особисто моя позиція - так, однозначно вакцинація! Але якісними, перевіреними вакцинами і тільки за індивідуальним календарем, тобто календарем щеплень адаптованим особисто для кожної дитини окремо. Адже кожна дитина унікальна і має свою власну історію життя.
Досвід та набуті знання дозволяють мені впевнено заявляти, що саме індивідуальний підхід до вакцинування дитини, та якість самих вакцин майже завжди забезпечують відсутність ускладнень після вакцинації.
“Чи були поствакцінальні реакції у моїх дітей?”
Так були.
У моєї старшої доньки після першої ревакцинації АКДС був стенозуючий лареннотразеіт, який швидко зник після застосування антигітамінних препаратів, а у менших була виражена місцева реакція - інфільтрат у місці введення препарату, який зник протягом тижня. Але я як мама і лікар була ознайомлена з можливими поствакцінальними реакціями. Тому це не змусило мене відмовитись від подальшої вакцинації моїх донечок. Що для мене вакцинація - це своєрідний захист моїх дітей від інфекції, які мають високий індекс контагіозності (швидкості розповсюдження), а також тяжких ускладнених форм інфекційних хвороб. Де я вакциную своїх дітей? Звичайно - це Медичний Центр “ДІВа”.
В рамках проведення вакцинації медичний центр “ДІВа” здійснює та гарантовано забезпечує:
1 Консультацію та огляд професійного педіатра, який має багаторічний досвід вакцинації дітей.
2 Підбір та складання плану щеплень індивідуально для кожної дитини в залежності від її особливостей.
3. Проведення всіх щеплень, що входять до Національного календаря вакцинації, а також рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.
4.Використання для щеплень лише якісних вакцин, лідерів світового ринку з їх виробництва, таких як Sanofi-Aventis, Glaxo Smith Kline (GSK), MSD.
5. Дотримання умов транспортування та зберігання вакцин у спеціальних умовах з дотримання вимог «холодового ланцюга» відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 16.09.2011 р. № 595 зі змінами.
6. Дотримання правил та умов введення вакцин кваліфікованими медичними сестрами.
7. Супровід педіатра в поствакцинальному періоді.
Ми пропонуємо дітям та їхнім батькам вакцинацію з розумом. Ми знаємо ключові критерії якісної та безпечної вакцинації і гарантуємо її кожній дитині.

 

P.S. Мої діти вакциновані, захищені і ми, батьки, щасливі. А ви хочете, щоб ваші діти були здоровими, а ваша родина щасливою? Тоді вам до нас. Телефонуйте.

кандидат медичних наук, мама
Ірина Дорошенко

Адміністратор (запис на прийом): (044)290 09 67
  (098)290 09 67
Бухгалтерія: (044)290 09 66
Mail: info@diva.in.ua
Адрес: 03194 , м.Київ, бульвар Кольцова,19
Напишіть нам
© 2022 Медичний центр "ДІВа" 
ТОВ "ЕКО МЕД ГРУП"

Please publish modules in offcanvas position.